Добрий день! Сьогодні ,Вівторок, 07.05.2024, 01:34

Моя стіна
Курс валют

Головна » 2017 » Березень » 5 » Новий компютерний клас іноземної мови
Новий компютерний клас іноземної мови

З Нового, 2017 року, в Бережанській гімназії створений новий компютерний клас для вивчення іноземної мови. В класі встановлено 15 нових компютерів, створена локальна мережа з підключенням до локальної мережі школи та мережі Інтернет. На всіх компютерах встановлено операційну систему Windows 10 та Microsoft Office 2016. Всі компютери обладнані гарнітурами, що дає можливість кожному учневі  на більш  високому та  якісному рівні вивчати іноземні мови з використанням мультимедійних технологій. Також на компютері вчителя встановлена програма Net Support School, яка дає  змогу вчителю керувати всіма учнівськими компютерами та контролювати процес навчання. Школа отримала компютери завдяки роботі по прийому волонтерів з США, якою опікувалась вчитель англійської мови Галещук Оксана Володимирівна.

Переглядів: 774 | Додав: jaroslaw6251 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.